Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

1. ročník Tradičních českých dožínek, ZD Červené Janovice

Vloženo: 27. srpna 2015

5.září, Červené Janovice

V sobotu 5. září 2015 proběhnou v Červených Janovicích 1. tradiční české dožínky, které pořádá ZD Červené Janovice ve spolupráci s Agrem Podlesí, pod záštitou hejtmana středočeského kraje pana Ing. Miloše Petery, pro své členy, zaměstnance, ale i širokou veřejnost. Všichni jmenovaní jsou zváni na celý program.

1. bodem programu je MŠE SVATÁ, která proběhne v kostele sv. Martina v Červených Janovicích od 9. 00 hodin s požehnáním dožínkového věnce

2. bodem programu je průvod s požehnaným

věncem na hřiště Červené Janovice za hudebního doprovodu skupiny p. Seiferta

3. bodem programu je slavnostní zahájení dožínkové veselice na hřišti Červené Janovice

Během Dožínek se představí 3 hudební produkce, které budou postupně doprovázet celý dožínkový program. Můžete se těšit na bohatý výběr jídla a pití na hřišti i v areálu ubytovny. Můžete využít prohlídky naší nové ubytovny, občerstvení v ubytovně, přehlídku strojů, malou ukázku telat v boudičkách a nebudou chybět ani soutěže pro děti i dospělé s drobnými odměnami a malým překvapením. (např. soutěž v dojení)

Předběžně také přislíbili účast stánkaři s kořením, výšivkami, čaji, pekařství – Karel Novotný s tradičními koláči, pan Rozek – vinařství Jezeřany Maršovice – nedaleko vinařské oblasti Pálava, svaz tělesně postižených s jejich výrobky, perníkář se zdobenými perníčky, stánek s cukrovou vatou a stánek s několika druhy medoviny i s ochutnávkou.

Veselí bude probíhat až do večerních hodin

Všichni jste – ještě jednou - co nejsrdečněji zváni.

Přílohy