Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Fotografie z Adventního odpoledne a slavnostního rozsvícení stromečku_2022

Vloženo: 26. listopadu 2022 v 22:42

V listopadovou sobotu 26. 11. 2022 jste s námi mohli společně vstoupit do předvánočního adventního času. Děti si napsaly dopis Ježíškovi, který pak vhodily do kouzelné schránky. Po proslovu se opět po roce rozzářil vánoční stromeček v Petrovicích I. Děkujeme všem, kteří se na této akci pro vás podíleli a všem spoluobčanům, přátelům a sousedům, kteří nás přišli podpořit. 

Veškeré fotografie z akce naleznete po kliknutí na odkaz zde

 

 

Proslov:

Do Vánoc zůstává pár dnů, které by neměly být jen obdobím příprav, úklidu, nákupů a pečení. Ne nadarmo se o adventu a Vánocích říká, že to jsou svátky klidu a míru. Vánoční svátky jsou příležitostí zapomenout na všechny sváry a oddávat se příjemně hřejivé atmosféře, ve které se všichni cítíme dobře. Jsou také časem setkávání se všemi blízkými a rodinou. Pro děti je toto období časem velkého očekávání, které je spojeno s příchodem Ježíška a s dárky pod nazdobeným vánočním stromečkem. 

Za sebe i za celé zastupitelstvo Vám všem přeji  krásné prožití svátků vánočních a v novém roce spoustu spokojenosti, zdraví, lásky a rodinného štěstí.

Při této příležitosti bych chtěla poděkovat všem příchozím za účast a za dobrůtky, které jste donesli. Dále děkuji kulturní komisi, která tuto akci připravila. A taky děkuji zastupitelstvu a dobrovolníkům, kteří se podíleli na zdobení stromečku. 

Na závěr bych Vás chtěla pozvat na další akci, a to Mikulášskou besídku, která se bude konat za týden, v sobotu 3. prosince, od 15:00 v kulturním domě v Petrovicích I. Děkuji za pozornost.

Eliška Jirkovská

Galerie