Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Oznámení MV o konání nových voleb do zastupitelstva obce Petrovice I 20. března 2021. Oznámení občanům o rezignacích na mandát zastupitele členů zastupitelstva obce Petrovice I.

Vloženo: 28. září 2020

Zpráva obsahuje informaci o podstatných termínech a lhůtách k volbám do ZO. Zpráva obsahuje přehledovou TABULKU se vznikem a zánikem mandátů zastupitelů obce Petrovice I. Dle zákona o obcích č. 128/2000 Sb. a § 68 je minimální počet zastupitelů v naší obci 5. K 27.9.2020 pokles počet zastupitelů pod tuto hranici. Dle volebního zákona č. 491/2001 Sb. budou Ministerstvem vnitra vyhlášeny v naší obci nové volby zastupitelstva obce Petrovice I.

Podstatné termíny a lhůty:
- do 27.12.2020 zveřejnění počtu volebních obvodů, členů zastupitestva a počet podpisů na peticích
- do 13.1.2021 Konec lhůty pro podání kandidátních listin občanů na MěÚ Kutná Hora
- do 19.1.2021 Volební strany mohou přidávat další kandidáty a měnit pořadí kandidátů
- do 18.2.2021 Zaregistrované strany delegují členy a náhradníky do volební komise
- 5.3.2021 Zveřejnění termínu a místa konání voleb
- do 17.3.2021 Dodání hlasovacích lístků voličům
- do 18.3.2021 Nejzazší lhůta pro vzdání se kandidatůry nebo odvolání kandidáta
- 20.3.2021 Den voleb (sobota), zákaz volební agitace před a v objektu kde je volební místnost
- 20.3.2021 Zveřejnění předběžných výsledků voleb          
 
Zastupitelstvo obce Petrovice I. po volbách 2018 - vznik a zánik mandátu zastupitele
strana pořadí  Jméno Příjmení vznik mandátu zastupitele zánik mandátu
 
 
 
strana č.1  Sdružení pro rozvoj obcí
1 Josef Jaruněk 6.10.2018  
2 Kristýna  Jirkovská 6.10.2018 odstoupením - 24.9.2020
3 Hana Poláková 6.10.2018 odstoupením - 24.9.2020
4 Jan Červinka 6.10.2018  
5 Liběna Kohoutová 25.9.2020 odstoupením - 26.9.2020
6 Eliška Horáková - Jirkovská 25.9.2020 odstoupením - 25.9.2020
7 Jiří Havelka - úmrtím - 29.4.2019
           
 
 
 
 
strana č.2  Služba občanům
1 Roman Malina 6.10.2018  
2 Jindřich Čermák 6.10.2018 odstoupením - 16.3.2020
3 Pavel Major 6.10.2018 odstoupením - 13.12.2019
4 Hedvika Lhoťanová 14.12.2019 odstoupením - 7.6.2020
5 Karel Dvořáček 17.3.2020 odstoupením - 20.4.2020
6 Stanislav Veselý 21.4.2020 odstoupením - 22.4.2020
7 Miroslav Liberský 23.4.2020 odstoupením - 29.4.2020
8 Marie Ederová 30.4.2020 odstoupením - 28.5.2020
9 Miroslav Čepeš 29.5.2020 odstoupením - 9.12.2020

Přílohy